studio sztuki kulinarnej

Studio Sztuki Kulinarnej Facebook

polecamy PRODUKTY
kuchnie świata

Nasza kadra

Carlos Gonzalez Tejera

Kuchnia: hiszpańska, karaibska
Instruktor kulinarny. Doradca kulinarny i public relations manager
w firmie Stalgast i Nestle Polska. Autor artykułów prasowych, programów telewizyjnych o tematyce kulinarnej. Organizator i sędzia konkursów gastronomicznych. Członek Polskiej Akademii Gastronomicznej.

Jarosław Królak

Kuchnia: włoska
Wieloletni szef kuchni w rezydencji Ambasadora Włoch.

Przemysław Kaczor

Kuchnia: hotelowa, nowoczesna, sezonowa
Instruktor kulinarny. Szef kuchni Akademii Kulinarnej Farutex. Złoty medalista konkursu „Sielawa Blus 2007”, złoty medalista „L’art de la cuisine Martell 2009”, srebrny medalista „Kulinarnego Pucharu Polski 2009”. Reprezentant Kulinarnej Reprezentacji Polski 2011 r.

Tomasz Szymankiewicz

Kuchnia: sushi, japońska, tajska
Instruktor kulinarny. Założyciel i szkoleniowiec Sushi Akademii
i Studia Sztuki Kulinarnej. Sędzia konkursów kulinarnych.

Bogusław Oryszczak

Kuchnia: sushi, japońska, koreańska
Instruktor kulinarny, szef kuchni, sędzia konkursów kulinarnych. 
Pionier sushimasterów w Polsce z najdłuższym stażem w zakresie kuchni Dalekiego Wschodu.

Dariusz Richter

Kuchnia: dalekowschodnia
Instruktor kulinarny, technolog żywności. Specjalizuje się w towaroznawstwie i kulturach kulinarnych Dalekiego Wschodu oraz daniach z ryb i owoców morza. Dyrektor ds. wdrożeniowych w Kuchniach Świata S. A.

Bartłomiej Kochman

Kuchnia: amerykańska, meksykańska, hotelowa
Szkolony przez wybitnych szefów kuchni kucharz z wieloletnim doświadczeniem w gastronomii - od pracy w restauracjach o różnych profilach przez renomowane hotele po małe klimatyczne miejsca. Twórca programu szkoleniowego dla młodych kucharzy.

Agung Pamungkas

Kuchnia: Dalekiego Wschodu
Szef kuchni, instruktor kulinarny. Szlify zawodowe zdobywał na całym świecie: w Indonezji, Stanach Zjednoczonych, Polsce.

Aneta Łańcuchowska

Kuchnia: dietetyczna
Gotująca dietetyczka, blogerka kulinarna, autorka książki „Zdrowe wody” i mama na pełen etat. Ma na koncie trzy sezony autorskiego programu pt. „Pożegnanie z wagą” oraz własny kulinarny cykl „Reakcja łańcuchowa”. Często gotuje w studio „Pytania na Śniadanie”. Jej kuchnia to połączenie zdrowego odżywiania oraz zaskakującego smaku.

Armin Koblak

Kuchnia: nowoczesna kuchnia polska, wołowina, szybkie desery
Absolwent szkoły gastronomicznej. Karierę zawodową zaczynał u Kręglickich, pracował również w Hiltonie. Od czasu pracy w restauracji Videlec, preferuje kuchnię autorską.

Kamil Pietrowicz

Kuchnia: sportowa
Doświadczenie zdobywał w topowych warszawskich restauracjach pod okiem najlepszych szefów kuchni (Wojciech Modest Amaro, Dariusz Barański, Michael Moran, Jacek Grochowina, Robert Trzópek). Podczas pobytu w Londynie pracował między innymi dla Gordona Ramsaya. Na swoim koncie ma staże w restauracjach z gwiazdkami Michelina takimi jak Royal Hospital Road by Gordon Ramsay*** czy chociażby legendarna NOMA**. Kamil jest miłośnikiem zdrowego odżywiania co też pokazuje w swojej autorskiej kuchni.

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij